Ansatte

Finn Skårderud
Finn Skårderud

Direktør
Psykiater og professor
finn.skarderud@villasult.no

 

Astrid Giskegjerde
Astrid Giskegjerde

Daglig leder
astrid@villasult.no

 

Bente Sommerfeldt
Bente Sommerfeldt

Faglig direktør
Spesialist i klinisk psykologi, voksne
bente@villasult.no

 

David Clinton
David Clinton

Forskningssjef
Skotte med bolig og arbeid i Stockholm. Han er seniorforsker i svensk spiseforstyrrelsesmiljø, psykoterapeut, dosent m.m.

 

Jane Fjermestad-Noll
Jane Fjermestad-Noll

Psykiater
janefjermestadnoll@gmail.com

 

Kari Graver
Kari Graver

Psykologspesialist
kari.graver@villasult.no

 

Kjersti Gulliksen
Kjersti Gulliksen

Psykologspesialist
kjersti@villasult.no

 

Margrethe Seeger Halvorsen
Margrethe Seeger Halvorsen

Psykologspesialist
m.s.halvorsen@psykologi.uio.no

 

Helene Klundby Kierulf
Helene Klundby Kierulf

Psykolog (permisjon fra 1.3.2022-1.3.2023)
helene@villasult.no

 

Charlotte Marie Kirkhus
Charlotte Marie Kirkhus

Psykologspesialist
charlotte@villasult.no

 

Marthe Kjeilen
Marthe Kjeilen

Familieterapeut
marthe@villasult.no

 

Hanne Lessner
Hanne Lessner

Klinisk ernæringsfysiolog
hanne@villasult.no

 

Julie Riise
Julie Riise

Psykolog
Julie@villasult.no

 

Paul Sangar
Paul Sangar

Barne- og ungdomspsykiater
paul@villasult.no

 

Joakim Thiesen
Joakim Thiesen

Psykolog
joakim@villasult.no

 

Ingjerd Mella Ulstein
Ingjerd Mella Ulstein

Psykologspesialist
ingjerd@villasult.no

 

Ellen Møllerløkken Van Deurs
Ellen Møllerløkken Van Deurs

Psykologspesialist
ellen@villasult.no

 

Therese Vadholm
Therese Vadholm

Prosjektkoordinator
therese@villasult.no