Ansatte

 

FinnSkårderud_2
Finn Skårderud

Direktør
Psykiater og professor
finn.skarderud@villasult.no


Astrid Giskegjerde

Daglig leder
astrid@villasult.no

PerErikRistvedt_1
Per Erik Ristvedt

Psykiatrisk sykepleier, familieterapeut med solid
administrativ erfaring som leder i psykisk helsevesen,
senest Asker BUP.
per.erik.ristvedt@villasult.no

BenteSommerfeldt_3
Bente Sommerfeldt

Faglig direktør.´
Spesialist i klinisk psykologi, voksne
bente.sommerfeldt@villasult.no

Margrethe Seeger Halvorsen

Psykologspesialist
m.s.halvorsen@psykologi.uio.no

Joakim Thiesen

 

Psykolog
joakim@villasult.no

 

Ingjerd Mella Ulstein

Psykologspesialist
ingjerd@villasult.no

 

 

 


Kjersti Gulliksen

Psykologspesialist
kjerstigull@gmail.com

KariGraver_3

Kari Graver 

Psykologspesialist
kari.graver@villasult.no

 

DavidClinton_2

David Clinton

Forskningssjef
Skotte med bolig og arbeid i Stockholm. Han er seniorforsker i svensk spiseforstyrrelsesmiljø, psykoterapeut, dosent m.m.

 


Winnie Ødegaard 

Psykologspesialist
winnie.odegard@gmail.com

 

Utover disse er en rekke fagpersoner knyttet til instituttet på timebasis eller til konkrete prosjekter.