Ansatte

 

FinnSkårderud_2
Finn Skårderud

Direktør
Psykiater og professor
finn.skarderud@villasult.no

 


Astrid Giskegjerde

Daglig leder
astrid@villasult.no

 

PerErikRistvedt_1
Per Erik Ristvedt

Psykiatrisk sykepleier, familieterapeut
per.erik.ristvedt@villasult.no

 

BenteSommerfeldt_3
Bente Sommerfeldt

Faglig direktør
Spesialist i klinisk psykologi, voksne
bente@villasult.no

 

Margrethe Seeger Halvorsen

Psykologspesialist
m.s.halvorsen@psykologi.uio.no

 

Joakim Thiesen

Psykolog
joakim@villasult.no

Hanne Lessner

Klinisk ernæringsfysiolog
hanne@ernaringsteamet.no

 

 

Ingjerd Mella Ulstein

Psykologspesialist
ingjerd@villasult.no

 

 

Kjersti Gulliksen

Psykologspesialist ( i permisjon)
kjerstigull@gmail.com

 

KariGraver_3

Kari Graver 

Psykologspesialist
kari.graver@villasult.no

 

DavidClinton_2

David Clinton

Forskningssjef
Skotte med bolig og arbeid i Stockholm. Han er seniorforsker i svensk spiseforstyrrelsesmiljø, psykoterapeut, dosent m.m.

 

Utover disse er en rekke fagpersoner knyttet til instituttet på timebasis eller til konkrete prosjekter.